Zima wciąż trzyma, przyda się kurtyna

W naszej ofercie wciąż znajdują się kurtyny powietrzne GUARD marki Sonniger. Co je wyróżnia? – Doskonały stosunek ceny do jakości, szereg akcesorii i krótki czas realizacji zamówień.

A co jeśli kurtyna nie wystarcza? Nie ma obaw, wystarczy zastosować jedną z podwieszanych nagrzewnic wodnych Sonniger HEATER CONDENS z inteligentnym sterowaniem WiFi, możliwością zarządzania grupami urządzeń i współpracą z systemami BMS.

Jak nie woda, to może gaz. Wypróbuj nagrzewnice gazowe Sonniger RAPID już dziś.

GE wchodzi do gry – nowe klimatyzatory marki GE APPLIANCES w naszej ofercie

Jeśli nie możesz jechać do Ameryki niech Ameryka przyjedzie do Ciebie. GE Appliances to amerykański producent urządzeń gospodarstwa domowego z siedzibą w Louisville w stanie Kentucky. Posiada również w swojej ofercie znakomite klimatyzatory ścienne serii FUTURE w kolorze białym i czarnym a także PRIME+ w kolorze białym. Urządzenia mogą poszczycić się eleganckim wyglądem, 5-letnią gwarancją, cichą pracą – 20dB, sterowaniem WiFi oraz wyjątkową energooszczędnością dzięki zastosowaniu podwójnej rotacyjnej sprężarki.

Klimatyzatory ścienne GE Appliances FUTURE występują w trzech wariantach mocy: 2,6kW, 3,6kW oraz 5kW. PRIME+ dodatkowo posiadają odmianę 7kW. W ofercie są również klimatyzatory multi z jednostkami wewnętrznymi 2,5kW i 3,5kW oraz zewnętrznymi agregatami 4kW i 5kW. Wszystkie wymienione urządzenia oprócz chłodzenia latem mogą stanowić uzupełniające ogrzewanie zimą, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nie zrujnuje portfela.

Jeśli jesteś monterem skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty oraz wsparcia.

Jeśli rozważasz klimatyzację w swoim domu daj znać, skontaktujemy Cię ze sprawdzonym monterem, bo prawidłowy montaż klimatyzacji to też sztuka i gwarancja zadowolenia z eksploatacji urządzenia.

biuro@eurowent.pl