Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna Poznań

Wentylacja

rura spiroWentylacja Poznań to my. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych i najdłużej działających firm wentylacyjnych w Poznaniu. Możemy dostarczyć zarówno elementy wentylacji grawitacyjnej jak i mechanicznej czyli wykorzystującej np. wentylatory dachowe czy centrale wentylacyjne. W ofercie posiadamy oprócz standardowych produktów takich jak kanały wentylacyjne, rury spiro, kształtki wentylacyjne, przepustnice, czerpnie ścienne, wyrzutnie dachowe czy tłumiki także kratki wentylacyjne, wentylatory, nagrzewnice elektryczne, klapy przeciwpożarowe oraz tak zaawansowane produkty jak siłowniki, regulatory przepływu czy centrale wentylacyjne.

Rekuperacja

centrale wentylacyjneRekuperacja czyli wentylacja z odzyskiem ciepła jest wspaniałym pomysłem pozwalającym zaoszczędzić pieniądze i utrzymać przyjazny klimat w każdym pomieszczeniu. Realizowana jest przez centrale wentylacyjne wyposażone w wymiennik ciepła. Sprzedajemy centrale wentylacyjne z automatyką i pełnym okablowaniem wyposażone w jeden z popularnych wymienników: krzyżowy, przeciwprądowy bądź obrotowy. Ponadto nasze centrale wentylacyjne mogą być wykonane w jednym z trzech wariantów: poziomym, pionowym lub podwieszanym.  Każde z zakupionych u nas urządzeń w tym także centrale wentylacyjne spełniają najnowsze normy jeśli chodzi o ekologię i energooszczędność.

Klimatyzacja

klimatyzator hisenseW dobie ocieplającego się klimatu klimatyzacja nabiera coraz większego znaczenia. Obecne na rynku urządzenia są coraz tańsze, bardziej niezawodne i wydajne. Zadbanie o komfort klientów czy też pracowników staje się więc coraz prostsze, tańsze i pożądane. Jesteśmy w stanie sprostać temu wyzwaniu i dostarczyć jedno z szerokiej gamy urządzeń i to kilku marek za rozsądne pieniądze.

Ogrzewanie – pompy ciepła

Jak ogrzać mieszkanie i uzyskać ciepłą wodę w kranie w zgodzie z klimatem i w rozsądnej cenie? Odpowiedź stanowi pompa ciepła. Zasilana energią elektryczną która może pochodzić z odnawialnych źródeł, cicha, wydajna i oszczędna, stanowi dziś nieodzowny element nowoczesnego domu. Zapewniamy wybór spośród szerokiej gamy urządzeń, a w razie potrzeby również montaż i wsparcie serwisowe.

Izolacja

izolacja klimafixIzolacja stanowi dopełnienie naszej oferty. Położone przewody wentylacyjne izoluje się w celu uniknięcia zjawiska kondensacji. Jako hurtownia wentylacyjna oferująca pełny asortyment od wentylacji grawitacyjnej po wentylację z odzyskiem ciepła nie mogliśmy zapomnieć o tym aspekcie.  Ponadto niektóre z naszych produktów jak cokoły dachowe pod wentylatory dachowe mogą być od razu wykonane w wariancie izolowanym.

Produkcja

wycinarka plazmowaPosiadamy własny park maszynowy umożliwiający produkcję elementów wentylacji na własne potrzeby i wg wymagań klienta. Dzięki temu oferujemy znacznie krótszy czas realizacji zleceń niż zwykła hurtownia wentylacyjna a ponadto nie zostawiamy naszego klienta sam na sam z problemem, gdy nie może podłączyć zakupionego u nas urządzenia za pomocą standardowych kształtek wentylacyjnych.

Dystrybucja

wentylatory dachoweJako wiodący gracz na lokalnym rynku możemy dostarczyć nie tylko szeroki wachlarz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzatorów ale także zaoferować je naszym klientom w dobrej cenie ponieważ jesteśmy oficjalnym ich dystrybutorem w regionie. Między innymi jesteśmy przedstawicielem marki Lufberg w Polsce oraz sprzedajemy w dużej ilości centrale wentylacyjne marki Salda.

Sprzedaż

sprzedażProwadzimy sprzedaż i dostarczamy towar na terenie całego kraju.