Oferta firmy Eurowent

Rury wentylacyjne spiro OPS

Kanały wentylacyjne o przekroju okrągłym ze szwem spiralnym, zakończenie obustronnie mufowe.

Rury wentylacyjne gładkie OPB

Kanały wentylacyjne o przekroju okrągłym ze szwem wzdłużnym, zakończenie obustronnie mufowe.

Kolana wentylacyjne tłoczone OKT

Kolana wentylacyjne tłoczone, zgrzew liniowy, wzmocnione brzegi, 90 lub 45 stopni, zakończenie obustronnie nyplowe.

Kolana wentylacyjne segmentowe OKS

Kolana wentylacyjne z segmentów łączonych zamkiem blacharskim, zgrzew liniowy, 90 lub 45 stopni, zakończenie obustronnie nyplowe.

Trójniki wentylacyjne proste OTT

Trójniki wentylacyjne składające się z kanału przelotowego i odejścia, odejście tłoczone, z siodła lub palone, odejście w stosunku do przelotu pod kątem 90 stopni, zakończenie trójstronnie nyplowe.

Trójniki wentylacyjne orłowe OTO

Trójniki wentylacyjne bez kanału przelotowego i z dwoma odejściami, kąt między odejściami 90 stopni, zakończenie trójstronnie nyplowe.

Redukcje wentylacyjne symetryczne tłoczone ORT

Redukcje wentylacyjne symetryczne tłoczone, zakończenie obustronnie nyplowe.

Redukcje wentylacyjne symetryczne segmentowe ORS

Redukcje wentylacyjne symetryczne z segmentów łączonych zamkiem blacharskim, zakończenie obustronnie nyplowe.

Nyple wentylacyjne ON

Złączki wentylacyjne do rur, zakończenie obustronnie nyplowe.

Mufy wentylacyjne OM

Złączki wentylacyjne do kształtek, zakończenie obustronnie mufowe.

Zaślepki rur wentylacyjnych tłoczone OZM

Elementy zaślepiające do rur, zakończenie nyplowe.

Zaślepki kształtek wentylacyjnych tłoczone OZF

Elementy zaślepiające do kształtek, zakończenie mufowe.

Sztucery wentylacyjne proste OS

Elementy łączące powierzchnię płaską np. boku kanału prostokątnego ze światłem rury, zakończenie nyplowe.

Siodła wentylacyjne proste tłoczone OST

Elementy łączące powierzchnię boczną rury ze światłem innej rury, zakończenie nyplowe.

Króćce proste osiatkowane OKZS

Elementy końcowe chroniące rurę przed dostaniem się większych elementów i zwierząt do wnętrza przewodów wentylacyjnych, zakończenie nyplowe.

Półelastyczne przewody aluminiowe OFA

Półelastyczne przewody aluminiowe mają szeroki zakres zastosowań i mogą być używane w instalacjach wentylacji i klimatyzacji, a także do celów przemysłowych. W wentylacji zazwyczaj stosuje się je tuż przed anemostatami, gdyż ułatwiają ich rozmieszczenie oraz gdy nie są w pełni rozciągnięte działają trochę jak skrzynki rozprężne wyhamowując pęd powietrza. 

Elastyczne przewody wentylacyjne OFP

Elastyczne przewody zaprojektowane do transportu powietrza w instalacjach kanałowych wentylacji i klimatyzacji. Tłumią drgania instalacji oraz redukują konieczność stosowania kształtek. Są stosowane zazwyczaj przed anemostatami ułatwiając ich rozmieszczenie i wyhamowując pęd powietrza.

Elastyczne przewody wentylacyjne izolowane OFI

Elastyczne przewody zaprojektowane do transportu powietrza w instalacjach kanałowych wentylacji i klimatyzacji. Tłumią drgania instalacji oraz redukują konieczność stosowania kształtek. Dzięki izolacji eliminują zjawisko kondensacji oraz mają właściwości wyciszające. Są stosowane zazwyczaj przed anemostatami ułatwiając ich rozmieszczenie i wyhamowując pęd powietrza.

Przewody wentylacyjne z tworzywa z jonami srebra RFA

Elastyczne przewody z jonami srebra stworzone do systemu rozdzielaczowego małej instalacji rekuperacyjnej do domków. Doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie na zastosowanie klasycznych metalowych przewodów nie ma miejsca.

System wentylacji rozdzielaczowej

Rozdzielacze wraz z osprzętem do kładzenia przewodów RFA dla małej wentylacji z rekuperacją w instalacjach gdzie brakuje miejsca na duże przewody z blachy ocynkowanej. Doskonałe rozwiązanie oszczędzające przestrzeń i skracające czas montażu.

System kanałów i kształtek prostokątnych

Kanały, kolana, trójniki, redukcje i inne kształtki o przekroju prostokątnym lub kołowo-prostokątnym wykonywane na zamówienie wg projektu zgodnie z założeniami normy PN-EN 1505:2001 “Przewody proste i kształtki wentylacyjne z blachy o przekroju prostokątnym. Wymiary” oraz PN-EN 1507:2007 “Przewody wentylacyjne z blachy o przekroju prostokątnym. Wymagania dotyczące wytrzymałości i szczelności”. Normy te określają ich zasadnicze wymiary, wytrzymałość, szczelność oraz dopuszczalne tolerancje i odchyłki. Standardowo produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo. Możliwe jest również wykonanie z blachy kwasoodpornej oraz alucynku.

Klimatyzatory MISTRAL

Klimatyzatory marki Mistral to proste i tanie urządzenia wyróżniające się niezwykłą trwałością i jakością zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym wyglądem. Kolejnym ważnym aspektem jest cicha praca. Urządzenia ze względu na harmonijną pracę i niski poziom drgań świetnie sprawują się w mieszkaniach prywatnych, pomieszczeniach biurowych, sklepach oraz restauracjach.

Klimatyzatory TCL

Marka klimatyzatorów znanego producenta elektroniki w szczególności telewizorów. Urządzenia charakteryzują się przyjaznym designem, mnóstwem funkcji oraz przystępną ceną.